fizjoterapia-rybak logo
ERGOTERAPIA

Ergoterapia to dziedzina, która zaczyna odgrywac coraz większą rolę w procesie kompleksowego usprawniania dolegliwości, związanych z przeciążeniami kręgosłupa w obrębie pracy i domu.

Źle dobrane krzesło, czy biurko, długi czas spędzany w pozycji siedzącej, to często pra-przyczyny dolegliwości i zmian chorobowych kręgosłupa.

Firma PAT Medicine to wiodący producent mebli ergonomicznych, które minimalizują obciążenia statyczne kręgosłupa. Produkty mojej firmy zdobyły Złoty medal XX Międzynarodowych Targów REHABILITACJA.

Stanowisko Ergofitness zostało wyróżnione, za złamanie stereotypu: dziecko + komputer = wada postawy. Dzięki elektrycznej regulacji możliwe stało się trenowanie postawy podczas pracy z komputerem. Budujemy w ten sposób wytrzymałość mięśniową w obrębie tułowia, a poprzez koncentrację świadomej uwagi na monitorze, torujemy pozapiramidowo odruch postawy.

Jeśli interesuje Cię temat ergonomii, lub produktów ergonomicznych zapraszam do odwiedzenia stron:

View the embedded image gallery online at:
https://fizjoterapia-rybak.pl/ergoterapia#sigFreeId318e9158b2
Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2024 fizjoterapia-rybak.pl, wykonanie netsites.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.